Makijaż permanentny

makijaz permanentny gdansk

 

Makijaż permanentny jest wygodnym zabiegiem, po przez który możemy zamaskować niedoskonałości naszej urody. Uprzyjemni nam poranny pośpiech kiedy nie mamy czasu na zrobienie makijażu. Nie trzeba go zmywać, możemy się z nim kąpać, opalać, a co najważniejsze makijaż permanentny nie rozmaże się w najmniej oczekiwanym momencie. W brew pozorom nie jest to drogi zabieg, patrząc z perspektywy oszczędności długofalowej jest tańszy od zwyczajnego codziennego makijażu. Przybory używane do codziennego makijażu też kosztują, a przede wszystkim zużywamy je. Jeżeli masz jakieś pytania zapraszam do kontaktu telefonicznego, albo osobiście odwiedź mnie w moim gabinecie w Gdańsku.

 

 

W czasie wizyty zaczynamy od rysunku wstępnego, doboru pigmentu oraz kształtu. Korzystam tylko z markowych pigmentów, przeznaczonych do makijażu permanentnego brwi, ust oraz oczu, Hanami, Doreme, Swiss Color, I am Ink!, Purebau, I`m Ink, Diva itp. Przed oraz w trakcie zabiegu aplikuje znieczulenie w którego skład wchodzi lidokaina, niwelują ból oraz dyskomfort do totalnego minimum. Warto wspomnieć o bardzo dobrym urządzeniu, które pozwala napędzać japońskie igły akupunkturowe, charakteryzują się one tym, że są bardzo precyzyjne ponieważ są czterokrotnie cieńsze od swoich odpowiedników kartridżowych, zabieg makijażu permanentnego nie jest bolesny.

 

Jeżeli chcesz aby  Twój makijaż permanentny wyglądał pięknie, a jego efekt utrzymywał się długo należy pamiętać o kilku przeciwwskazaniach przed jak i po zabiegu. Najważniejsze aby na kilka dni przed zabiegiem nie korzystać z kąpieli słonecznych. Alkohol, mocną kawę, napoje energetyczne, narkotyki, antybiotyki oraz aspirynę na 2-3 dni przed planowaną wizytą i kilka dni po wizycie należy unikać.

Jeżeli chcesz uzyskać jak najlepsze efekty i wydłużyć żywotność makijażu permanentnego należy o niego odpowiednio zadbać po zabiegu, unikać moczenia miejsc wodą, tarcia, zdrapywania strupków, unikać sauny, solarium, basenu. Należy też odpowiednio nawilżać miejsca po zabiegu np. Alnatanem, Witaminą A bądź wazeliną. Pamiętaj że makijaż permanentny o który odpowiednio zadbasz będzie utrzymywał się dłużej.

 

Pamiętaj o tym aby nie wybierać osoby do makijażu permanentnego na zasadzie „mam blisko”. Zapoznaj się z pracami linergistki, z jej ukończonymi kursami oraz szkoleniami. Pozwoli Ci to uniknąć w przyszłości wielu problemów. Na cenę makijażu permanentnego składa się wiele czynników, nie ma co ukrywać że prowadzenie działalności ciągnie za sobą pewne koszta. Zadbaj o to aby zabiegi były przeprowadzane w profesjonalnym gabinecie, a nie w domowym zaciszu.

Serdecznie pozdrawiam

Natalia Grobosz

 

 

Po ustaleniu terminu zadatek w kwocie 100 zł. wpłacamy na konto firmowe.   W tytule przelewu Imię + Nazwisko + nr. telefonu.

Dane do wykonania przelewu.

Natalia Grobosz „Piękna od Nowa”

Ul. Piłsudskiego 9 83-010 Gdańsk/Rotmanka

IDEA BANK NR. 28 1950 0001 2006 0011 0864 0001