Powiększanie ust kwasem hialuronowym

makijaz permanentny gdansk

Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów estetycznych ostatnich lat. Jest to zabieg dostępny dla każdej z nas, czasy kiedy tylko aktorki mogły pozwolić sobie na taki luksus już dawno minął. Zapraszam do mojego gabinetu abyś mogła się o tym przekonać osobiście ! Właściwości kwasu hialuronowego są niezwykle szerokie, dlatego jest on wykorzystywany głównie w celu zniwelowania asymetrii ust, poprawienia napięcia skóry, nawilżenia, czy uwydatnienia czerwieni wargowej.

Kwas hialuronowy jest naturalnie występującym w organizmach związkiem. U człowieka kwas występuje m.in. w  tkance łącznej,ciele szklistym oka. Cząsteczki kwasu hialuronowego mają doskonałą zdolność wiązania wody (jedna cząsteczka kwasu wiąże nawet 250 cząsteczek wody). Ponieważ z wiekiem zmniejsza się ilość kwasu hialuronowego w organizmie, a tym samym poziom nawilżenia skóry, kobiety chętnie korzystają z zabiegów z użyciem kwasu. Już po jednym zabiegu usta są bardziej nawilżone, jędrne, sprężyste i ponętne.

Do poprawienia kształtu ust wykorzystuje się jedną ampułkę –  1 ml kwasu hialuronowego.

Niewątpliwą zaletą jest to, że efekt zastosowania widać od razu. Nie jest niestety trwały i zabiegi trzeba powtarzać regularnie. Kwas hialuronowy nie jest również skuteczną metodą odmładzania, ponieważ maskuje oznaki starzenia się skóry, ale nie hamuje samego procesu.

 

 

Przez kilka godzin po zabiegu należy ograniczyć ekspresję mimiczną ust oraz powstrzymać się od ich rozciągania. Przez 3 dni należy unikać nadmiernego ciepła, chodzenia na siłownię, wizyt u dentysty, oraz opalania. Pełen efekt jest widoczny w 2-3 dni po zabiegu.
Należy pamiętać, że po każdym kolejnym zabiegu efekt utrzymuje się dłużej. Z tego powodu zabieg można powtarzać rzadziej.

Efekt powiększenia lub modelowania ust utrzymuje się zazwyczaj ok. 6-12 miesięcy, jednak czas absorpcji wypełniacza zależy od indywidualnych predyspozycji pacjenta i prowadzonego przez niego stylu życia. Ilość wprowadzanego w usta wypełniacza zależy od indywidualnych potrzeb i ustaleń z osobą wykonującą zabieg.

 

 

Po ustaleniu terminu zadatek w kwocie 100 zł. wpłacamy na konto firmowe.   W tytule przelewu Imię + Nazwisko + nr. telefonu.

Dane do wykonania przelewu.

Natalia Grobosz „Piękna od Nowa”

Ul. Piłsudskiego 9 83-010 Gdańsk/Rotmanka

IDEA BANK NR. 28 1950 0001 2006 0011 0864 0001